Projekti

Aktuālajam Mentoru kluba pasākumu plānam, lūdzu, sekojiet mūsu Facebook lapā.

 

Mentorings Rising Stars

Mentoru Kluba pārstāvji sniedz mentoringu 25 Rising Stars uzņēmumiem, kas Kustības The Red Jacket ietvaros ir izvirzījušies un pretendē uz uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes apbalvojumu.

Ja Tu esi viens no Rising Stars dalībniekiem, droši piesakies pēc sava Mentora norādot, kāda veida atbalsts Tev ir nepieciešams.

http://www.theredjackets.lv/lv/

______________________________________


Brigādes mentorings

Mentoru Klubs sadarbojas ar Brigādi, lai atbalstītu sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumus.

Programmas „Brigāde” mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un uzlabo vietējo kopienu dzīves kvalitāti. Programmu „Brigāde” organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina Open Society Foundations.

http://www.brigade.lv/lv/jaunumi/zinas/

______________________________________

 

Valsts Kultūrkapitāla radošo industriju biznesa projekti

Lai veicinātu uzņēmējdarbību radošajās industrijās un apliecinātu, ka radošums var būt pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai, Kultūras ministrija izveidojusi jaunu mērķprogrammu Valsts kultūrkapitāla fondā (VKKF) ar 100 000 latu kopējo finansējumu. Šī programma atbalstīs jaunrades projektus un inovācijas kultūras radošo industriju jomā, kam ir potenciāls radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību.

Konkursa vērtēšanas komisiju veidos septiņi eksperti: četri VKKF padomes pārstāvji, viens Kultūras ministrijas pārstāvis un divi SSE Riga Mentoru kluba pārstāvji. 

http://vkkf.lv/#2444 

______________________________________

 

2012

 

Sociālās uzņēmējdarbības konkurss "Sākums"

Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) Mentoru klubs ar Sorosa fonda - Latvija atbalstu izsludina konkursu „Sākums”, kurā būs pieejams finansējums un pieredzējušu uzņēmēju atbalsts jauniem sociālās uzņēmējdarbības projektiem. Konkursā idejas uzņēmējdarbībai, kas risina noteiktas sociālās problēmsituācijas, varēs pieteikt līdz 9.jūlijam. Lai gūtu priekšstatu par sociālo uzņēmējdarbību un aprunātos ar pieredzējušiem ekspertiem, jūnijā visi interesenti aicināti piedalīties bezmaksas izglītojošos semināros piecās Latvijas lielākajās pilsētās - Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē un Ventspilī.

Konkursa "Sākums" rezultātu paziņošana tiek pārcelta uz 10. augustu, 2012.
 
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit
Ar programmu var iepazīties šeit

 
Sīkākai informācijai varat aplūkot šos materiālus:
 
Seko mums facebook Twitter