Projekti

EKSPORTA TRAMPLĪNS 

The Red Jackets sadarbībā ar Mentoru Klubu izsludina apmācību un mentoringa programmu jaunajiem eksportētājiem – Eksporta Tramplīns!

Programmā tiks apmācīti un mentorēti 15 uzņēmumi, kuriem ir ambīcijas iziet eksporta tirgos!

Programmā ietverti:

- 3 apmācību SEMINĀRI 

- 6 mēnešu individuālais MENTORINGS

 

Mentori: Profesionāļi, uzņēmēji un eksportētāji

Dalība programmā: bez maksas

Programmas periods: Oktobris – Marts

 

Prasības dalībniekiem:

1. Ambīcija attīstīties eksporta tirgos

2. Radošs piedāvājums

3. Motivēta komanda

 

Pieteikšanās līdz 26. Septembrim: http://ej.uz/tramplins

 

280x250.gif

280x250_3.gif

______________________________________

 

Samsung Skola Nākotnei

Mentoru Kluba 15 mentori tika iesaistīti projektā Samsung skola nākotnei, kuras laikā Latvijas skolās tika ieviesti digitāli projekti, lai padarītu mācību procesu mūsdienīgāku, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

______________________________________

 

Nordea Biznesa Skola

Jau vairākus gadus Mentoru Klubs sadarbojas ar Nordea Biznesa Skolu, organizējot sparinga sesijas Skolas dalībniekiem. Sparinga sesiju laikā mentori klātienē sniedz ieteikumus jaunajiem uzņēmējiem.

______________________________________

 

Mentorings Rising Stars

Mentoru Kluba pārstāvji sniedz mentoringu 25 Rising Stars uzņēmumiem, kas Kustības The Red Jacket ietvaros ir izvirzījušies un pretendē uz uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes apbalvojumu.

http://www.theredjackets.lv/lv/

______________________________________

 

Brigādes mentorings

Mentoru Klubs sadarbojas ar Brigādi, lai atbalstītu sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumus.

Programmas „Brigāde” mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un uzlabo vietējo kopienu dzīves kvalitāti. Programmu „Brigāde” organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina Open Society Foundations.

http://www.brigade.lv/lv/jaunumi/zinas/

______________________________________

 

Valsts Kultūrkapitāla radošo industriju biznesa projekti

Lai veicinātu uzņēmējdarbību radošajās industrijās un apliecinātu, ka radošums var būt pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai, Kultūras ministrija izveidojusi jaunu mērķprogrammu Valsts kultūrkapitāla fondā (VKKF) ar 100 000 latu kopējo finansējumu. Šī programma atbalstīs jaunrades projektus un inovācijas kultūras radošo industriju jomā, kam ir potenciāls radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību.

Konkursa vērtēšanas komisiju veidos septiņi eksperti: četri VKKF padomes pārstāvji, viens Kultūras ministrijas pārstāvis un divi SSE Riga Mentoru kluba pārstāvji. 

http://vkkf.lv/#2444 

______________________________________

 

 

Sociālās uzņēmējdarbības konkurss "Sākums"

Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) Mentoru klubs ar Sorosa fonda - Latvija atbalstu izsludina konkursu „Sākums”, kurā būs pieejams finansējums un pieredzējušu uzņēmēju atbalsts jauniem sociālās uzņēmējdarbības projektiem. Konkursā idejas uzņēmējdarbībai, kas risina noteiktas sociālās problēmsituācijas, varēs pieteikt līdz 9.jūlijam. Lai gūtu priekšstatu par sociālo uzņēmējdarbību un aprunātos ar pieredzējušiem ekspertiem, jūnijā visi interesenti aicināti piedalīties bezmaksas izglītojošos semināros piecās Latvijas lielākajās pilsētās - Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē un Ventspilī.

Konkursa "Sākums" rezultātu paziņošana tiek pārcelta uz 10. augustu, 2012.
 
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit
Ar programmu var iepazīties šeit

Aktuālajam Mentoru kluba pasākumu plānam, lūdzu, sekojiet mūsu Facebook lapā.

 
Seko mums facebook